Larousse İlk Ansiklopedim

Çocukların keşfedeceği o kadar çok şey var ki…

İlk Ansiklopedim Larousse, meraklı küçüklerin çeşitli sorularını basit bir dille, eğlenceli ve hoş ayrıntılarla yanıtlıyor.

Vücudumuzun bölümleri, şehir hayatı, farklı taşıma ve ulaşım yöntemleri, bitkiler, hayvanlar, doğa, zamanın sırları, dünyamız, evren…

Keşfetmenin tadına vararak zevkle okunacak sayfalar…

Her sayfada logoyla belirlenip küçük bir tanıtımla güçlendirilmiş ayrı bir başlık… Kolay anlaşılır metinler ve ayrıntılı görsellerin bilgi kutularıyla desteklenmiş keşfedilmeyi bekleyen konular.

Eser Hakkında: İlk Ansiklopedim Larousse çocukların vücut, şehir, ulaşım, doğa, hava, hayvanlar, bitkiler, dünya, kısaca evren hakkındaki neredeyse tüm sorularına basit bir dil ve yaratıcı illüstrasyonlarla yanıtlar veren ilk ansiklopedidir. Bu kitap çocuklar kadar ebeveynler tarafından da ilgiyle okunabilecek bir eserdir. Larousse, çocuğun ailesiyle keşfetmenin tadına varacağı bir kaynaktır.

Larousse Hakkında: Larousse, ünlü dilbilimci Pierre Larousse tarafından iki yüzyıl önce kurulmuş ve adı ansiklopediyle özdeşlemiş anıtsal bir yayınevidir. Uzmanlaştığı alan ansiklopediler, sözlükler ve atlaslar olmasına karşın roman ya da araştırma benzeri kitaplarla da kitap yayıncılığının bütün alanlarında faaliyet gösterir. Saygınlığı ve akademik güvenilirliği ile ün kazanmıştı.

İLK ANSİKLOPEDİM LAROUSSE
9789751025081

Yazan
 Kolektif (Larousse)
 Birim Fiyatı  40,00 TL
 Sayfa Sayısı  192
 Boyutları  24 x 20,5 cm.
 Baskı Özellikleri  1. kalite kuşe kâğıda 4 renk özel baskı, iplik dikişli sıvama cilt, cırt cırtlı sert kapak.