Böcekler

ÜÇ BOYUTLU KAYNAK KİTAPLARI SERİSİ HAKKINDA
5 yaş ve üzeri çocukların doğaya ilgisini artırmak için hazırlanan üç boyutlu kaynak kitaplar serisi, hem çocuklara görsel bir şölen yaşatıyor, hem de sayfa aralarına saklanmış bilgi dosyaları sayesinde eğlenerek öğrenmeyi sağlanıyor. Çocuk çevirmenlerin çevirdiği 3 boyutlu kaynak kitapların rengarenk sayfaları arasında, ister üzerinize fırlayacakmış gibi duran çekirgelerle uçun, ister penguenlerin buzlu dünyasında gezinin. Hareketli sayfalar sayesinde, çocuklar yerlerinden kalkmadan safari maceralarına çıkabilir veya dehşet saçan dinozorların ayak izlerinde yürüyebilirler. Fakat dikkatli olun, balta girmemiş ormanlarda dolaşırken aç timsahlara yem olmayın!

Rengarenk kelebekler, zıplayan çekirgeler ve küçük ama güçlü böceklerle dolu sayfalardan üzerinize fırlamaya çalışan sürprizlere ve saklanmış bilgi dosyalarına hazır olun.
Üç boyutlu resimlerle dolu bu kitabın bahçesindeki şaşırtıcı canlıları bulabilir misiniz?
Rengarenk böceklerin dünyasını görmeden geçmeyin!
Çocukların aklında böceklerle ilgili hiçbir soru işareti kalmayacak… Üç boyutlu, capcanlı sahnelerle böceklerin yaşadığı her yerde gezen çocuklar doğanın küçük parçalarını bütün yönleriyle keşfediyor.

 Adı  BÖCEKLER
 Yazarı - Çizeri  Richard Ferguson
 Fiyatı  23,00 YTL
 ISBN/Barkod  9789751026682
 Boyutu  26*24
 Sayfa Sayısı  18 Sayfa
 Türü  5 yaş üstü için kaynak kitap
 Ait Olduğu Dizi -
 Seri
Üç Boyutlu Kitaplar / Üç Boyutlu Kaynak Kitaplar
 Baskı-Cilt-Kağıt Özellikleri  1. kalite kuşe kağıda 4 renk özel baskı, sıvama ciltte gizli bilgi dosyaları ve sürprizlerle fırlayan resimler
 Katkıda
 Bulunanlar
 Metinler: Marie Greenwood , Danışman: David Burnie , Yapım: Amy Bennett , Çeviri: Nilüfer Okay , Sorumlu Danışman: Fatih Hüseyinoğlu , Sayfa Uygulama: Ümit Yavuz , Yayın Yönetmeni: Senem Onan


Serinin Diğer Kitapları: 1 / Dinozorlar, 2 / Safari, 3 / Denizler, 4 / Kutuplar, …, 6 / Ormanlar