Safari

ÜÇ BOYUTLU KAYNAK KİTAPLAR SERİSİ
5 yaş ve üzeri çocukların doğaya ilgisini artırmak için hazırlanan üç boyutlu kaynak kitaplar serisi, hem çocuklara görsel bir şölen yaşatıyor, hem de sayfa aralarına saklanmış bilgi dosyaları sayesinde eğlenerek öğrenmeyi sağlanıyor. Çocuk çevirmenlerin çevirdiği 3 boyutlu kaynak kitapların rengarenk sayfaları arasında, ister üzerinize fırlayacakmış gibi duran çekirgelerle uçun, ister penguenlerin buzlu dünyasında gezinin. Hareketli sayfalar sayesinde, çocuklar yerlerinden kalkmadan safari maceralarına çıkabilir veya dehşet saçan dinozorların ayak izlerinde yürüyebilirler. Fakat dikkatli olun, balta girmemiş ormanlarda dolaşırken aç timsahlara yem olmayın!

Kocaman fillerin, güzel zebraların ve oyuncu kaplan yavrularının dünyasını keşfedin. Her sayfada üzerinize fırlamaya çalışan sürprizlerle ve saklanmış bilgi dosyalarıyla dolu bu kitapla, yerinizden kalkmadan Afrika’da safariye çıkın!
Üç boyutlu resimlerle dolu bu kitaptaki şaşırtıcı hayvanları bulabilir misiniz?
Hareket dolu bir safari macerasına hazır mısınız?
Çocukların aklında safari hakkında hiçbir soru işareti kalmayacak… Üç boyutlu, capcanlı sahnelerle safariye çıkan çocuklar Vahşi Afrika’yı bütün yönleriyle keşfediyor.

 Adı  Safari
 Yazarı - Çizeri  Richard Ferguson
 Fiyatı  23,00 YTL
 ISBN/Barkod  9789751026651
 Boyutu  26*24
 Sayfa Sayısı  18 Sayfa
 Türü  5 yaş üstü için kaynak kitap
 Ait Olduğu Dizi -
 Seri
 Üç Boyutlu Kitaplar / Üç Boyutlu Kaynak Kitaplar
 Baskı-Cilt-Kağıt Özellikleri  1. kalite kuşe kağıda 4 renk özel baskı, sıvama ciltte gizli bilgi dosyaları ve sürprizlerle fırlayan resimler
 Katkıda
 Bulunanlar
 Metinler: Marie Greenwood , Danışman: David Burnie , Yapım: Amy Bennett , Çeviri: Hakan Nihat Mjaanes , Sorumlu Danışman: Fatih Hüseyinoğlu , Sayfa Uygulama: Ümit Yavuz , Yayın Yönetmeni: Senem Onan


Serinin Diğer Kitapları: 1 / Dinozorlar, …, 3 / Denizler, 4 / Kutuplar, 5 / Böcekler, 6 / Ormanlar